DÖRKEN Delta VENT N PLUS - difuzní střešní folie s páskou

Neohodnoceno
 
 
Cena 39,09 Kč bez DPH
47,30 Kč / m2    
Kód produktu 7-3478158
Značka Dörken
Kategorie střešní folie
 

DOPRAVA  spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Tišnov 

DÖRKEN Delta VENT N PLUS - difuzní folie pro dvouplášťové střechy bez bednění. Standardní pojistná hydroizolace se samolepícím okrajem zajišťujícím větrotěsnou pokládku pro dvouplášťové šikmé střechy bez bednění s tepelnou izolací na celou výšku krokví. Popis: DELTA-VENT N PLUS je 3-vrstvý materiál s matným povrchem, který má velmi vysokou hodnotu rd (propustnost pro vodní páru) a tím spolehlivě odvádí vlhkost ven; chrání proti dešti a zavátému sněhu. Vrstvy jsou svařeny ultrazvukem a spolehlivě drží. Pás je odolný proti prošlápnutí při chůzi po latích a ze spodní strany je DELTA-VENT N PLUS odolný proti roztržení od prken. prodej na celá balení 75m2.

  • rozměr 1,5x50m 75m2

Použití membrány je vhodné zejména pro dvouplášťové šikmé střešní systémy bez bednění na celou výšku krokví.Membrána je lehká (120 g/m²) - tím je usnadněna její pokládka.

Příslušenství k membráně DELTA-VENT N PLUS: - DELTA-THAN - kaučukové lepidlo - určené pro lepení v detailech, je trvale pružné- DELTA-MULTI-BAND - univerzální lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k lepení přesahů, prostupů, k opravě trhlin)- DELTA-FLEXX-BAND - pružná lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k zakončení a utěsnění detailů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: