DÖRKEN Delta VENT S - difuzní střešní folie

3 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Cena 24,30 Kč bez DPH
29,40 Kč / m2    
Kód produktu 7-3478159
Značka Dörken
Kategorie střešní folie
 

DOPRAVA  spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Tišnov 

DÖRKEN Delta VENT S - difuzní folie pro dvouplášťové střechy bedněné i bez bednění. Popis: DELTA-VENT S je 3-vrstvý materiál s matným tmavým povrchem, který má velmi vysokou hodnotu rd (propustnost pro vodní páru) a tím spolehlivě odvádí vlhkost ven; chrání proti dešti a zavátému sněhu. Vrstvy jsou svařeny ultrazvukem a spolehlivě drží. Pás je odolný proti prošlápnutí při chůzi po latích a ze spodní strany je DELTA-VENT S odolný proti roztržení od prken. Prodej na celá balení 75m2.

  • rozměr 1,5x50m 75m2

Použití membrány je vhodné zejména pro dvouplášťové šikmé střešní systémy na celou výšku krokví.Membrána je lehká (140 g/m2) - tím je usnadněna její pokládka.

Příslušenství k membráně DELTA-VENT S: - DELTA-THAN - kaučukové lepidlo - určené pro lepení v detailech, je trvale pružné- DELTA-NB 50 - pěnová těsnící páska k utěsnění mezi fólií a kontralatěmi- DELTA-MULTI-BAND - univerzální lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k lepení přesahů, prostupů, k opravě trhlin)- DELTA-FLEXX-BAND - pružná lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k zakončení a utěsnění detailů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: