DÖRKEN Delta VENT S PLUS - difuzní střešní folie s páskou

9 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Cena 42,98 Kč bez DPH
52 Kč / m2    
Kód produktu 7-3478160
Značka Dörken
Kategorie střešní folie
 

DOPRAVA  spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Tišnov 

DÖRKEN Delta VENT S PLUS - difuzní folie pro dvouplášťové střechy bedněné i bez bednění. Standardní pojistná hydroizolace se samolepícím okrajem zajišťujícím větrotěsnou pokládku pro bedněné i nebedněné střechy s tepelnou izolací na celou výšku krokví. Popis: DELTA-VENT S PLUS je 3-vrstvý materiál s matným tmavým povrchem, který má velmi vysokou hodnotu rd (propustnost pro vodní páru) a tím spolehlivě odvádí vlhkost ven; chrání proti dešti a zavátému sněhu. Vrstvy jsou svařeny ultrazvukem a spolehlivě drží. Pás je odolný proti prošlápnutí při chůzi po latích a ze spodní strany je DELTA-VENT S PLUS odolný proti roztržení od prken.

  • rozměr 1,5x50m 75m2

Použití membrány je vhodné zejména pro dvouplášťové šikmé střešní systémy na celou výšku krokví.Membrána je lehká (140 g/m2) - tím je usnadněna její pokládka.

Příslušenství k membráně DELTA-VENT S PLUS: - DELTA-THAN - kaučukové lepidlo - určené pro lepení v detailech, je trvale pružné- DELTA-NB 50 - pěnová těsnící páska k utěsnění mezi fólií a kontralatěmi- DELTA-MULTI-BAND - univerzální lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k lepení přesahů, prostupů, k opravě trhlin)- DELTA-FLEXX-BAND - pružná lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k zakončení a utěsnění detailů)