Guttabit Glass 35 1x10m tl.3,5 mm

3 hodnocení
 
  • 1 z 2
 
Běžná cena 153 Kč
Ušetříte 48 Kč (–31 %)
Cena 86,78 Kč bez DPH
105 Kč / m2    
Kód produktu 110641441
Značka Gutta
Kategorie základní
 

Doprava: sběrnou službou za 690,-Kč Odběrné místo: Kladno

Asfaltový pás Guttabit Glass 35 je hydroizolační oxidovaný asfaltový pás s vložkou ze skleněné rohože a s oboustrannou povrchovou úpravou. Horní vrstva je tvořena minerálním jemnozrnným posypem a na spodní straně je PE fólie. Asfaltový pás je určen do hydroizolačních souvrství podzemních částí budov proti zemní vlhkosti, stékající vodě i proti tlakové vodě. Dále se může použít jako hydroizolace do plochých střech jako podkladní vrstva či mezivrstva s velkou pevností.

Tento asfaltový pás je určen také jako doplňková hydroizolace v konstrukcích budov, např. jako podklad pod šindele a klempířské výrobky, jako separační vrstva a pojistné izolace šikmých střech s prodlouženou životností. Při skladování nesmí být role vystaveny přímému slunečnímu záření, povětrnostním vlivům a jiným zdrojům tepla, které by mohly způsobit deformaci pásů.

  • délka 10 m, šířka 1 m, tloušťka pásu 3,5 mm, hmotnost role 49 kg/ks, počet rolí na paletě 20 ks
  • prodej po balení 10m2

Způsob montáže se provádí plošným natavením pomocí plamene, hořáku. Pás lze zpracovávat od teploty +10 °C, barva černá. Pro funkci parozábrany v případě silikátového podkladu se pás bodově natavuje. Minimální teplota ovzduší i vlastního pásu při zpracování je +5 °C. Velikost příčných a podélných spojů (přesahů) je 10 (min. 8) cm. Pásy se zpracovávají natavováním nebo mechanickým kotvením na vhodný podklad.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: