Parotěsná folie Jutafol N AL 170 hliníková s páskou

1 hodnocení
 
 
Dostupnost e-shop
Cena 34,38 Kč bez DPH
41,60 Kč / m2    
Kód produktu 110640622
Značka Juta Dvůr Králové
Kategorie folie
 

DOPRAVA: spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO: Kuřim

JUTAFOL AL N 170 je parotěsná fólie s reflexní aluminiovou vrstvou na polyolefínové fólii s výztužnou mřížkou. Parozábrana účinně zabraňuje pronikání vodních par vnitřního prostoru objektu do tepelných izolací. Jutafol N AL 170 reflex lze použít v šikmých i plochých střechách nebo ve svislých konstrukcích stěn. Parotěsná fólie JUTAFOL REFLEX N  AL 170 se používá v kombinaci s podstřešní difúzní fólií, která je umístěna z vnější strany tepelné izolace. Přes difúzní podstřešní fólii může tak být odvedeno více vodních par, než kolik jich může skrz parozábranu do tepelné izolace proniknout. JUTAFOL N AL 170 Má extrémně vysoké parotěsnící vlastnosti zajišťuje úplnou větrotěsnost konstrukce. Reflexní vrstva na svrchní části parozábrany odráží sálavé teplo zpět do vnitřního prostoru a šetří tak energii na vytápění.

Tato parotěsná fólie Jutafol N AL 170 je navíc osazena lepící páskou pro jednodušší montáž a spojování pásů parozábrany.

Rozměr role: 1,5x50m (75m2) prodej na celá balení

Montáž:

JUTAFOL N AL 170 se aplikuje horizontálně nebo vertikálně na vnitřní straně tepelných izolací.Jednotlivé pásy fólie a veškerá délková napojení je nutné slepit páskou JUTAFOL SP 1 nebo reflexní pásku JUTAFOL SP AL. Ta zajistí jak parotěsný spoj, tak i lepší vzhled spojení. Napojení na pórovité materiály (zdivo) provádíme pomocí tmelu JUTAFOL MASTIC. V případě drolivého povrchu napojení provedeme pomocí těsnící pásky JUTAFOL TP 15 + přítlačného profilu. Napojení na pronikající nebo přiléhající konstrukce musí být provedeno spojovací páskou JUTAFOL SP 1. Těsnící pásky zajistí parotěsnost a větrotěsnost a zabraňují průniku vodních par do tepelných izolací. Rozměry role umožňují snadnou manipulaci a montáž. Pro zachování reflexní schopnosti musí být mezi fólií a podhledem uzavřená vzduchová mezera 4 - 6 cm.