Zámková dlažba

Venkovní betonová dlažba nám zpříjemňuje život již několik desítek let. A to nejen ve městě na chodníku, parkovišti, v parku, ale hlavně doma ve své zahradě a na své terase. Nabízíme Vám aktuální moderní trendy a stále dál pro Vás rozšiřujeme naši nabídku. Mezi ty nejoblíbenější stále patří zámková dlažba, vyrábí se jako základní šedá ZDE a designová barevná ZDE. Výroba probíhá v několika výškách, každá z nich je vhodná pro jiné použití.

- zámková dlažba o výšce 4,5 cm slouží především pro pěší účely, nikoli pro pojízdné

pochozí dlažba

 

- zámková dlažba o výšce 6 cm slouží jak pro pěší tak i pro pojízdné účely, jde zejména o provoz osobních aut do 3,5t např. příjezdová cesta k rodinným domům

pochozí a pojízdná dlažba

- zámková dlažba o výšce 8-10 cm slouží pro intenzivní provoz vysokého zatížení (osobní vozy a nákladní vozy nad 3,5t)

pochoz%C3%AD%20a%20poj%C3%ADzdn%C3%A1%20dla%C5%BEba%20nad%203%2C5t 

Při pokládce je vhodné kombinovat kameny z více palet a vrstev, z důvodu ucelení barevnosti. Zámková dlažba by se měla pokládat na výšku o 1 cm výš, než je jeho konečná výška plochy, štěrkové lůžko vlivem zhutnění  klesne. Spáry se zasypávají křemičitým pískem do výšky 2 mm. Zasypáváme vždy za sucha, poté očistíme od zbylého písku a teprve pak přichází na řadu hutnění.  Pak opět zasypeme pískem, který necháme na ploše 2-3 týdny a teprve potom dlažbu zameteme.

Dodáváme betonovou dlažbu od předních českých výrobců Ferobet, Diton, Beton Brož a Best, akční ceny a aktuální ceník na našich stránkách. V kategorii Betonové výrobky ZDE Vám kromě zámkové dlažby nabízíme další betonový sortiment, obrubníky, okrasné tvárnice, svahovky, plošná dlažba, zatravňovací dlažba, palisády, ztracené bednění a čím dál více oblíbené betonové zahradní první v imitaci dřeva. 

dlažba parketa přírodní Ferobet 2

Dlažba Brandenburg Legno Ferobet IV

Dlažba Via Montana, Triomix Moscata, Ferobet I