Umělá tráva Jutagrass

Jak říkají Angličané, vypěstovat trávník není žádná věda, prý stačí pouze 300 let. Takže pro ty z Vás, kteří nechtějí tak dlouho čekat, má Juta Dvůr Králové v nabídce více než 15 druhů umělých trávníků Jutagrass, od těch měkoučkých až po pevné zátěžové.

Umělá tráva Jutagrass je kvalitní český výrobek, který vzniká od přípravy vlákna až po finální výrobek v královédvorské Jutě.

Díky umělému trávníku Jutagrass můžete mít zahradu už u balkónových dveří, třeba i v pátém patře. Největší výhodou umělého trávníku je to, že se nemusí zalévat, můžete jej využívat celý rok, ušetříte čas i peníze spojené s údržbou přírodního trávníků. Trávník Jutagrass lze použít na balkonech, terasách, u bazénů, na exponovaná místa v okolí domů.

Umělý trávník je využíván zejména na tenisových, golfových, fotbalových a dětských hřištích. Jeho nesmírnou výhodou je to, že nemusí regenerovat. Tréninková a ligová hřiště s přírodní trávou mohou být denně využívány v průměru 2 hodiny. Doba používání je v podstatě neomezená.  Při dodržení předepsané údržby zaručuje výrobce minimálně osmiletou životnost trávníku při využití 24 hodin denně, po 7 dnů v týdnu a 365 dní v roce.

Umělou trávu můžete zakoupit na našich webových stránkách ZDE

Umělá tráva Jutagrass 1

Umělá tráva Jutagrass 10_1

Umělá tráva Jutagrass 4