Injektáž proti vzlínající vlhkosti Kiesol C 5l

18 hodnocení
 
Akce Tip
  • 1 z 5
 
Dostupnost e-shop
Cena 4 433,06 Kč bez DPH
5 364 Kč / ks    
Kód produktu 7-3478311
Značka Remmers
Kategorie injektáž
 

Doprava: doprava spediční službou, není možná dobírka - vozí výrobce Odběrné místo: Praha - Říčany

Remmers KIESOL C balení 5l - injektáž zdiva proti vzlínající vlhkosti - zvládnete to sami. Hydrofobní prostředek pro sanaci vlhkého zdiva proti kapilárně vzlínající vlhkosti systémem vrtů infúzní clony. Kiesol C lze použít i pro vysoký stupeň zavlhčení zdiva. Přednosti snadná a rychlá aplikace - připraven k okamžitému použití - jednoduchá kalkulace spotřeby v závislosti na průměru a hloubce vrtu nízká spotřeba - vysoká účinnost - 80 % účinné látky - vhodný až pro 95 % zavlhčení zdiva - na silanové bázi - bez rozpouštědel. Oblasti použití - injektáž zdiva proti vzlínající vlhkosti bez tlaku a nízkotlakým způsobem až do 95% nasycení zdiva vodou Systémová součást sanace zdiva Zvláště vhodné pro pohledové zdivo z cihel a kamene.

Vlastnosti:

hydrofobizující, bez rozpouštědel, obsah aktivní složky 80%, velmi dobře penetruje, vysoká vydatnost, optimální pro beztlakou infúzi, nízke zatížení zdiva další vlhkostí, vhodné pro zasolené zdivo. 

Aplikace:

Aplikuje se do zdiva pomocí vrtů. Výška vrtů je vně zdiva nad úrovní terénu, uvnitř ve výšce podlahy. Podle toho, která úroveň je výše. Vrty vrtejte vodorovně nebo mírně šikmo, nejlépe do druhé ložné spáry ve zdivu. Plnění vrtů se provádí pomocí trubice vhodného průměru napojenou na hadici postřikovače.Trubice se vsune co nejhlouběji do vrtu, aby se celý vrt rovnoměrně vyplnil. Během plnění se trubice volně vytahuje ven z vrtu. Vzdálenost injektážích vrtů je 12 cm, s průměrem od 12 do 20 mm. Hloubka vrtu je -2cm celkové tloušťky zdiva. Před naplněním krémem je nutné vrty vyčistit od prachu po vrtání a spáry ve zdivu očistit drátěným kartáčem. Aplikace krému je možná až do 95 % zavlhčení zdiva.

Kiesol C instruktážní video