DÖRKEN Delta MAXX PLUS - difuzní střešní folie s páskou

6 hodnocení
 
 
Dostupnost e-shop
Cena 90,08 Kč bez DPH
109 Kč / m2    
Kód produktu 7-3478151
Značka Dörken
Kategorie střešní folie
 

DOPRAVA  spediční službou, možná dobírka ODBĚRNÉ MÍSTO Kuřim

DÖRKEN Delta MAXX - difuzní střešní folie pro bedněné i nebedněné střechy Energeticky úsporná membrána s vrstvou jímající vlhkost a se samolepícím okrajem zajišťujícím větrotěsnou pokládku pro bedněné i nebedněné šikmé střechy. Popis: DELTA-MAXX je velmi pevná polyesterová textilie, absolutně vodotěsná, s vrstvou jímající vlhkost. Membrána je odolná proti prošlápnutí a dokáže pojmout až 1 l vlhkosti na m2.

  • rozměr 1x50mb 75m2

Použití membrány je vhodné zejména pro dvouplášťové šikmé střešní systémy na celou výšku krokví a pro ochranu fasád. Povrch membrány je mřížkovaný - tím je usnadněna její pokládka (snadné řezání fólie).Je držitelem certifikátu BG proti propadnutí fólií.

Příslušenství k membráně DELTA-MAXX: - DELTA-THAN - kaučukové lepidlo - určené pro použití ve vnějším prostředí, je trvale pružné- DELTA-MULTI-BAND - univerzální lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k lepení přesahů, prostupů, k opravě trhlin)- DELTA-FLEXX-BAND - pružná lepící páska pro vnitřní i vnější prostředí (k zakončení a utěsnění detailů)