střešní pás Guttabit 26 - zelená

1 hodnocení
 
  • 1 z 3
 
Dostupnost e-shop
Cena 84,30 Kč bez DPH
102 Kč / m2    
Kód produktu 1421-3478691
Značka Gutta
Kategorie střešní pásy
 

 Doprava: sběrnou službou Odběrné místo: Kladno

Asfaltový střešní pás Guttabit 26 - jedná se o plnohodnotná střešní krytinu. Guttabit je hydroizolační pás z oxidovaného asfaltu, má vložku ze skleněné rohože a povrchovou úpravu s barevným hrubozrnným posypem. Je určen jako vrchní vrstva ve vícevrstvých hydroizolacích střech optimálně s pásy o vysoké pevnosti v tahu, u nenáročných střešních konstrukcích a stavebních objektů. Lze ho použít i samostatně jako hydroizolační povlakovou krytinu pro méně náročně stavby. 

Hydroizolace střech, odolný k mechanickému poškození, natavitelný vrchní pás s ochranným hrubozrnným posypem, nízká propustnost pro vodní páry.

  • délka 10 m,  šířka 1 m, tloušťka pásu 2,6mm, hmotnost role 40 kg/ks, počet rolí na paletě 24 ks
  • prodej po balení 10m2

Asfaltový pás Guttabit se natavuje pomocí plamene, hořáku. Pás lze zpracovávat od teploty +5 °C. Podklad musí být soudržný a ošetřený penetračním nátěrem (Abizol H). V případě pokládky na dřevěné bednění nebo OSB desky je třeba nejprve položit jako podkladní vrstvu pás Guttabit V60. Tento pás se musí řádně mechanicky přikotvit k bednění a následně se nataví vrstva Guttabitu 26. Pro funkci parozábrany v případě silikátového podkladu se asfaltový pás bodově natavuje. Velikost příčných a podélných spojů (přesahů) je 10 (min. 9) cm.