Mamut Flex T 25kg - lepidlo a stěrka na zateplovací systém

5 hodnocení
 
 
Běžná cena 302,50 Kč
Ušetříte 66,50 Kč (–22 %)
Cena 195,04 Kč bez DPH
236 Kč / ks    
Kód produktu 7-3478005
Značka Mamutherm
Kategorie suché směsi
 

DOPRAVA rozvoz z odběrného místa ODBĚRNÉ MÍSTO Brno 

MAMUT Flex T lepicí a armovací tmel určený pro ruční lepení a armování tepelně izolačních desek pro stavitele, kteří nehodlají dělat kompromisy v kvalitě použitých materiálů. Lepidlo a stěrku MAMUT Flex T si oblíbili především profesionálové díky jeho velmi snadné zpracovatelnosti a bezkonkurenčnímu poměru cena / kvalita.

Složení: Minerální plnivo o zrnitosti 0 - 0,7 mm, portlandský cement, speciální přísady zlepšující vlastnosti malty.

Příprava podkladu: podklad musí být pevný, neprašný, nemastný a vyrovnaný, nesmí být zmrzlý. Velmi savé podklady opatřete vhodným penetračním nátěrem, např. MAMUT Penetrace. Hladké a nesavé podklady doporučujeme zdrsnit nebo opatřit kontaktním nátěrem MAMUT Kontakt.

Zpracování: směs rovnoměrně vsypávat do doporučeného množství vody dle návodu na balení. Malta se rozmíchá (nejlépe elektrickou vrtačkou s míchací vlnou) s vodou tak, aby vznikla hladká jednolitá hmota, po cca 5-10 min. odležení míchání krátce opakujeme. Malta se nanese strojně nebo ručně na izolační desku, rozprostře se do tloušťky cca 3-5 mm a horizontálně vlnovitě pročeše zubovou stěrkou. V případě aplikace na méně rovný podklad (neomítnuté zdivo atp.) se lepidlo nanese po obvodě desky v šířce cca 5 cm a 3-krát do středu v tloušťce cca 2-3 cm. Lepidlo musí být naneseno min. na 40% plochy desky. Tepelně izolační deska s lepidlem se přitlačí na podklad, vyrovná a dále se postupuje podle doporučeného technologického postupu pro tepelně izolační systém. Lze lepit i na omítnuté zdivo. V případě nutnosti se izolační deska mechanicky upevní ke stavební konstrukci vhodnými kotvícími prvky. Armovací vrstva: na izolační desku se nanese lepicí malta v předepsané tloušťce, do srovnané vrstvy se vtlačí armovací síťovina, překryje a vyrovná se další vrstvou malty. Tloušťka armovací vrstvy min. 4 mm. Výztužná síť musí být uložena v 1/2 až 1/3 tloušťky armovací vrstvy od vnějšího povrchu a překryta min. 1 mm vrstvou. Po konečném vyrovnání armovací vrstvy nesmí být výztužná síť obnažena (ani po přebroušení případných nerovností). Takto je připraven podklad (po příslušné době zrání) pro nanesení vrchní omítky.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: